دست و دلبازی‌های CR7 برای رئالی ها /رونالدو به مسئولان تدارک

وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو برخلاف اعتقاد خیلی ها آدم دست و دلباز و قدردانی است.

به گزارش وبسایت نود ، همه می‌گویند کریستیانو رونالدو متکبر و خودخواه است اما واقعیت اینجاست که او در طول 5 سالی که در رئال بوده، نشان داده که آدم دست و دلباز و قدردانی است و به اطرافیانش به اندازه کافی توجه می‌کند و این را از رفتارهایی که با اعضای باشگاه، از هم‌تیمی‌ها و کادر فنی و... گرفته تا کارمندهایی که هر روز در سکوت و بدون اینکه حتی کسی نام‌شان را بداند کارشان را می‌کنند، می‌شود فهمید.

آخرین نمونه از بخشندگی و توجه ستاره پرتغالی همین چند روز پیش در اردوی پیش‌فصل رئال در لس‌آنجلس آمریکا، یعنی درست روز پیوستن او به تمرینات تیم در این شهر اتفاق افتاد.
ماجرا از این قرار بود که رونالدو هنوز پایش را به محل اردوی تیم نگذاشته به هر کدام از فیزیوتراپ‌ها و مسئولان تدارکات باشگاه یک «آیفون پنج اس» هدیه داده، هدیه‌ای که 700 یورو (‌حدود 2 میلیون و 800 هزار تومان) ارزش دارد. تازه جالب اینجاست که یک تلفن هم اضافه آمد و کریس هم تا مارکوس یورنته، بازیکن تیم دوم باشگاه را کنارش دید، آن را به او هدیه داد.

این البته اولین باری نیست که مهاجم رئال از این کارها می‌کند. او همیشه سعی دارد به شکل‌های مختلف از هم‌تیمی‌ها، مربی‌ها، کارمندان باشگاه و... قدردانی کند. مثلاً در ژانویه سال جاری میلادی، وقتی دومین جایزه توپ طلایش را گرفت، به تک‌تک بازیکنان، مربی‌ها، فیزیوتراپ‌ها، پزشکان و مسئولان تدارکات باشگاه یک گوشی هوشمند آخرین مدل کادو داد. همین چند ماه پیش هم بعد از اینکه رئال به «لا دسیما» (‌دهمین قهرمانی اروپایی) رسید به 3 تا از فیزیوتراپ‌های باشگاه به خاطر کمکی که برای زود خوب شدن و رسیدنش به فینال این مسابقات کرده بودند، یک ماشین هدیه داد.

دست و دلبازی‌های رونالدو البته فقط به رئال محدود نمی‌شود. او همیشه در امور خیریه و به خصوص کمک به کودکان نیازمند، یکی از اولین‌هاست. او در ماه مارس، 50 هزار یورو به یک پسر جوان بیمار کمک کرد تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد. این پسر جوان اریک نام داشت که از یک نارسایی مغزی رنج می‌برد و حتی گاه پیش می‌آمد در یک روز 30 بار حمله صرع به او دست بدهد.

/ 2 نظر / 44 بازدید
Milad Bazi Saz

سلام حانیه خانم خوبی ؟! به وبلاگ منم سر بزن خوشحال میشم تبادل لینک کنیم[گل]

هلیا

سلام انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین. راستی به وبلاگ من هم سربزنید هرموقع اومدید نظر بدید تا بدونم اومدید منتظرمااااا!!!!